shape-top shape-bottom subpage-overlay

seslisol seslichat sitesi

405 Görüntülenme

Merhaba  Seslicaht kullanıcıları Bildiniginiz üzere bu seslisohbet siteleri seslisol.com bi anlam veremiyorum  Sitemiz susesli.com a Nick olarak SesliSol Yazıp gelen karaktersizler  kendilerince sitemize reklam attıklarını sanıyorlar ama  sonra bizde blog  attıgımızda  abi ya niye blog attın bizi neden etiketledin  , be deyyüz  arkadaşım sen neden bu şekılde gelıyorsun sitemize. SeSLiSoL* (132.119.244.132) odaya giris yapti
SeSLiSoL*: 
SeSLiSoL*: 
SeSLiSoL*: 
SeSLiSoL* (132.119.244.132) odaya giris yapti
SeSLiSoL* (132.119.244.132) odaya giris yapti
SeSLiSoL* (132.119.244.132) Çikis yapti

 

Şimdi biz burda bunu yayınlama amacımız bu site sahiplerini ve site kullanıcılarını burdan uyarmak bilgilendriemk başka bir maksadımız asla  yoktur ve bizim bu site ile ilgili bir garezimiz de asla olamaz, Seslisol.com sahibi kimdir necidir ortamı nedir bilmem etmem ama bu şekilde yaklaşımlar, Hoş degil sonucda herkez bu alemde ne icin bulunuyorsa bizde onun icin burdayız.

Bizler sizlerden rica ediyoruz bizim ortamımız sadece sohbet ve eglence amaclıdır reklam vs. İhtiyacımız asla katiyen yoktur . Sizlerinde bu kurallara uymasını isteriz seslisol.com ve bu gibi seslichat sitelerden Emin olun ki kücük site sizin gibilerden cektigimizi bi biz birde Rabbim biliyor . Seslisol.com Lütfen tekrarlamayın aksi taktirde elimzideki butun sitelerden site ve sosyal medya iceriklerinden blog makale çalışması yaparak sizlerin al sıranıza erişim saglaya biliriz buda hoş olmaz. seslisol.com sitesinden sohbet eden guzel ınsanlara karşı ayıp olur . umarım bu makalemiz  acıklayıcı olmuştur.

Bir önceki yazımız olan TİKTOK'ta meşhur olmuş ANKARA OYUN HAVALARI 2019 Ankara Pavyon Alemi başlıklı makalemizde izmir, tik tok ve tik tok ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir